Εκδηλώσεις Θέματα Παιδείας Τοπικά

ΕΜΕ Ημαθίας: Αποτελέσματα Διαγωνισμού «Μικρός Ευκλείδης» 2024

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία, στο πλαίσιο του περιοδικού της «Μικρός Ευκλείδης» και υπό την αιγίδα του Υπουργείου Παιδείας, διοργάνωσε την Παρασκευή 4 Απριλίου 2024 τον 18ο Μαθητικό Διαγωνισμό στα Μαθηματικά «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για μαθητές Ε΄ και ΣΤ΄ Δημοτικού.

Ο διαγωνισμός πραγματοποιήθηκε στις αίθουσες των σχολείων που πήραν μέρος, υπό την επίβλεψη των δασκάλων.

Και στον φετινό διαγωνισμό πήραν μέρος μαθητές από  Δημοτικά Σχολεία της Ημαθίας. Η συμμετοχή αυτή δείχνει και το μέγεθος της αποδοχής του διαγωνισμού από τους μαθητές και τους δασκάλους τους, οι οποίοι στηρίζουν το θεσμό δίνοντας βήμα στην καλλιέργεια της μαθηματικής σκέψης.

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Ημαθίας της ΕΜΕ ανακοινώνει σήμερα τα αποτελέσματα του διαγωνισμού, σύμφωνα με τα οποία διακρίθηκαν 147 μαθητές. Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν  και καλούμε όσους διακρίθηκαν να πάρουν μέρος στην επόμενη φάση του διαγωνισμού, στο διαγωνισμό Β’ Φάσης Δημοτικών – «Στέλιος Μιόγλου», που θα διεξαχθεί το Σάββατο 18 Μαΐου 2024 και ώρα 9:00. Ο διαγωνισμός συνδιοργανώνεται από το Παράρτημα Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (ΕΜΕ) και την Δ/νση Π/θμιας Εκπ/σης Ν. Ημαθίας.

Παρακαλούνται οι συνάδελφοι εκπαιδευτικοί της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης να ενημερώσουν τους μαθητές για τον διαγωνισμό, στον οποίο μπορούν να συμμετέχουν οι μαθητές, που διακρίθηκαν στην α ́φάση.

Τo εξεταστικό κέντρο της Ημαθίας είναι:

 6ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας, Καρατάσου 16 , Βέροια

Οι μαθητές θα πρέπει να βρίσκονται στα εξεταστικά κέντρα στις 8.30 και να έχουν μαζί τους στυλό, μολύβι και σβύστρα.

Οι επιτυχόντες μαθητές είναι:

Ε’ ΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΖΑΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΠΡΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΝΤΑΜΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 1ο Δ.Σ. Μελίκης
ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο Δ.Σ. Μελίκης
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΑΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΕΛΗΦΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΛΕΖΙΝ ΧΙ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΗΤΡΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΤΣΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΣΑΝΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΜΝΙΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΡΟΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΑΜΒΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΣΙΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΡΣΕΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΛΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΒΕΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΑΤΖΗΓΑΒΡΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΑΤΖΗΜΗΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο Δ.Σ. Νάουσας
ΚΟΚΟΦΕΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΝΙΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΆΝΝΑ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΤΑΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΝΙΖΙΣΚΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 5ο Δ.Σ. Νάουσας
ΝΙΣΤΟΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ο Δ.Σ. Νάουσας
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΖΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΟΡΔΟΥΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10o Δ.Σ. Νάουσας
ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΚΥΤΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο Δ.Σ. Μακροχωρίου
ΔΑΓΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΜΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. Αγίας Μαρίνας Τριλόφου
ΚΟΥΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Δ.Σ. Άνω & Παλαιού Ζερβοχωρίου
ΓΚΑΛΟ ΡΑΦΑΗΛΙΑ Δ.Σ. Διαβατού Μέσης
ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ.Σ. Διαβατού Μέσης
ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Δ.Σ. Διαβατού Μέσης
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΚΟΤΣΙΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. Καβασίλων Π.Σκυλιτσίου
ΜΑΛΕΛΙ ΜΑΤΕΟ Δ.Σ. Καβασίλων Π.Σκυλιτσίου
ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Δ.Σ. Καβασίλων Π.Σκυλιτσίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δ.Σ. Λουτρού
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ.Σ. Μαρίνας Πολλών Νερών Γιαννακοχωρίου
ΤΣΑΠΑΚΙΔΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ Δ.Σ. Μαρίνας Πολλών Νερών Γιαννακοχωρίου
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δ.Σ. Πατρίδας
ΔΕΛΛΑ ΛΥΔΙΑ Δ.Σ. Ριζωμάτων Δασκίου Σφηκιάς
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ. Τριποτάμου Ράχης
ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Δ.Σ. Τριποτάμου Ράχης

 

ΣΤ’ ΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΒΑΦΕΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΕΛΛΙΟΥ ΝΙΚΑΙΤΗ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΟΜΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΖΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΓΚΟΛΛΙ ΚΛΕΙΩ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑ ΆΝΝΑ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΑΝΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΜΗΝΗ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΣΙΑΡΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 6ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΚΙΡΔΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΑΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΒΟΥΡΔΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΕΖΑΝΙΣΒΙΛΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΓΡΑΜΜΟΥΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ 3ο Δ.Σ. Νάουσας
ΔΑΓΓΑ ΣΟΦΙΑ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΤΟΡΜΠΑΝΤΩΝΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 10o Δ.Σ. Νάουσας
ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΟ 10o Δ.Σ. Νάουσας
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΜΑΛΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1ο Δ.Σ. Μακροχωρίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο Δ.Σ. Μακροχωρίου
ΓΚΑΤΖΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3ο Δ.Σ. Μακροχωρίου
ΠΙΤΣΑΒΑ ΤΑΝΙΑ 1ο Δ.Σ. Μελίκης
ΤΗΛΚΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΠΑΠΑΔΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ. Αγίου Γεωργίου
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ. Αγίου Γεωργίου
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΆΝΝΑ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΛΟΥΤΖΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δ.Σ. Άνω & Παλαιού Ζερβοχωρίου
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Δ.Σ. Άνω & Παλαιού Ζερβοχωρίου
ΜΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Δ.Σ. Άνω & Παλαιού Ζερβοχωρίου
ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Δ.Σ. Διαβατού Μέσης
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΜΠΡΕΓΚΑΙ ΦΑΜΠΙΟΛΑ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΤΕΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Δ.Σ. Καμποχωρίου Βρυσακίου
ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. Καμποχωρίου Βρυσακίου
ΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ. Λευκαδίων
ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ.Σ. Λουτρού
ΝΑΣΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Δ.Σ. Πατρίδας
ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. Ριζωμάτων Δασκίου Σφηκιάς
ΝΤΙΣΑ ΕΡΝΙΣ Δ.Σ. Τριποτάμου Ράχης

 

Για τη Διοικούσα Επιτροπή

του Παραρτήματος Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας

    Η Πρόεδρος                                                            Η Γενική Γραμματέας

Χαρίκλεια Σαραφοπούλου                                       Αλεξάνδρα Στυλιανίδου

banner-article

Ροη ειδήσεων