![](https://faretra.info/wp-content/uploads/2017/03/c19239c5413540b5ee1f19187e11115e_L.jpg)
Στο γήπεδο PAOK Sports Arena ή αλλιώς “Παλατάκι” βρέθηκαν το Σάββατο 25-3-2017 τα παιδιά της Ακαδημίας Μπάσκετ του Φιλίππου Βέροιας όπου παρακολούθησαν τον αγώνα ΠΑΟΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ για το πρωτάθλημα της Basket League.
Στο γήπεδο PAOK Sports Arena ή αλλιώς “Παλατάκι” βρέθηκαν το Σάββατο 25-3-2017 τα παιδιά της Ακαδημίας Μπάσκετ του Φιλίππου Βέροιας όπου παρακολούθησαν τον αγώνα ΠΑΟΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ για το πρωτάθλημα της Basket League.