Βέροια
Ευχαριστήριο του Νοσοκομείου Βέροιας
![](https://faretra.info/wp-content/uploads/2016/08/6320138e5a98e361c86d83e5e513db5a_XL.jpg)
Η Διοίκηση του Γενικού Νοσοκομείου Ημαθίας και η Παιδιατρική Κλινική της Μονάδας Βέροιας ευχαριστούν θερμά την οικογένεια Μπουρντένα για την ευγενική δωρεά της και συγκεκριμένα την προσφορά υλικοτεχνικού εξοπλισμού-συσκευή προβολής για τις ανάγκες του εκπαιδευτικού έργου της παιδιατρικής κλινικής. Η γενναιόδωρη χειρονομία της οικογένειας δίνει δύναμη και αισιοδοξία στο προσωπικό του νοσοκομείου να συνεχίσει το δύσκολο έργο του.
Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ
α/α
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΜΑΓΟΥΛΑ-ΒΑΡΒΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ