Κλειστά σχολεία: "Λουκέτα" σε τμήματα 6 σχολικών μονάδων της Ημαθίας - Στα 148 στο σύνολό τους, 10 Μαρτίου

-------------

Σε τμήματα έξη (6) σχολείων της Ημαθίας έχει μπει "λουκέτο", ενώ χθες τα σχολεία ήταν δέκα (10). Αντίθετα στη χώρα από 140 που ήταν τα σχολεία χθες, σήμερα είναι 148.   Στον πίνακα του Υπουργείου που ακολουθεί μπορείτε να δείτε ποια σχολεία είναι κλειστά ή έχουν  τμήματα που δεν λειτουργούν, καθώς και τη χρονική διάρκεια. (της Ημαθίας με  μπλε).

ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ "ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΔΗ" 11/03/2021
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ "ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΑΔΗ" 11/03/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΘΑΚΙΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 26/2 έως και 11/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΘΑΚΗΣ 11/03/2021
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ 11/03/2021 Α2 (Α Τάξη) από 26/2 έως και 11/3
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ 11/03/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη) από 26/2 έως και 11/3
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 11/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ 11/03/2021
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11/03/2021 Β2 (Β Τάξη) από 26/2 έως και 11/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 11/03/2021 ΕΚΤΗ (ΣΤ Τάξη), ΕΚΤΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΕΚΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Π.ΖΩΝΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 26/2 έως και 11/3
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 11/03/2021 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 26/2 έως και 11/3
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11/03/2021 Α (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α ΠΖ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α1 (Α Τάξη) από 26/2 έως και 11/3
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 10/03/2021 Β1 γυμν (Β Τάξη) από 25/2 έως και 10/3
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10/03/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛ (Δ Τάξη), Δ1-ΕΝΙΣΧ. (Δ Τάξη) από 25/2 έως και 10/3
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΑΤΡΕΙΘΙΑ ΙΘΑΚΗΣ 11/03/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10/03/2021 Β2 (Β Τάξη) από 25/2 έως και 10/3
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ 10/03/2021 Α (Α Τάξη), ΑΑ (Α Τάξη), ΑΓ (Α Τάξη) από 25/2 έως και 10/3
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10/03/2021 Γ3 (Γ Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΕΝΤΑΞΗ A (Γ Τάξη), Γ3 ΕΝΤΑΞΗ Β (Γ Τάξη) από 25/2 έως και 10/3
6ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΚΤΟ ΔΙΘΕΣΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10/03/2021
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 10/03/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10/03/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α2ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 24/2 έως και 10/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 23/03/2021 Α2 (Α Τάξη) από 10/3 έως και 23/3
ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.- Λ. ΠΑΤΡΩΝ 15/03/2021 ΓΓ3 (Γ Τάξη), ΓΛ2-ΓΛΜ (Γ-ΛΥΚ Τάξη) από 9/3 έως και 15/3
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 22/03/2021 Ολοήμερο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινή ζώνη/ πρόωρη υποδοχή (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/3 έως και 22/3
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 22/03/2021 Β1_Β2 ΑΓΓ ΠΡΟΧ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β1_Β2 ΓΑΛ ΠΡΟΧ (Β Τάξη) από 9/3 έως και 22/3
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 19/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ 22/03/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ Γ (Γ Τάξη) από 9/3 έως και 22/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ 19/03/2021 ΣΤ΄ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τάξη ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 9/3 έως και 19/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 22/03/2021
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 19/03/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 9/3 έως και 19/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 20/03/2021
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 17/03/2021 Δ1 (Δ Τάξη), Δ1ΑΓ (Δ Τάξη), ΕΝ4 (Δ Τάξη) από 8/3 έως και 17/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 20/03/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), ΤΑΞΗ Α΄ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΤΑΞΗ Γ΄ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ Δ΄ (Δ Τάξη) από 8/3 έως και 20/3
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21/03/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 8/3 έως και 21/3
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 19/03/2021 Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓ (Α Τάξη) από 8/3 έως και 19/3
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 21/03/2021 Δ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤ Δ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤ Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ10 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ11 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ6 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ7 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ8 (Δ Τάξη), ΖΕΠ 1 Δ (Δ Τάξη), ΟΜΑΔΑ Δ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ10 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ11 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ6 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ7 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ8 (ΣΤ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΟΜΑΔΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 8/3 έως και 21/3
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 21/03/2021
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 21/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ 17/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ-Γ2 (Γ Τάξη) από 8/3 έως και 17/3
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 21/03/2021
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 19/03/2021 Ε αγγλικών (Ε Τάξη), Ε γαλλικών (Ε Τάξη), Ε γερμανικών (Ε Τάξη), Ε ολοήμερο (Ε Τάξη), Ε πρωινού (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 8/3 έως και 19/3
30ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 19/03/2021 Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 8/3 έως και 19/3
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 19/03/2021 Ολοήμερο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρόωρη Υποδοχή (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Υποχρεωτικό 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 8/3 έως και 19/3
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΟΥ 17/03/2021 ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 8/3 έως και 17/3
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17/03/2021 Δ2 (Δ Τάξη), Δ2αγγλ (Δ Τάξη) από 8/3 έως και 17/3
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 17/03/2021 Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), ΖΕΠ Α (Α Τάξη), ΟΛ-Α-3 (Α Τάξη), ΟΛ-Α-4 (Α Τάξη) από 8/3 έως και 17/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 21/03/2021
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΩΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 21/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΩΤΗΣ "ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ" 21/03/2021 Ε1 (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 8/3 έως και 21/3
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 18/03/2021 Δ (Δ Τάξη) από 8/3 έως και 18/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 21/03/2021 Αγγλικά Α (Α Τάξη), Πρώτη (Α Τάξη) από 8/3 έως και 21/3
Πέμπτη (Ε Τάξη) από 9/3 έως και 21/3
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18/03/2021
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ 19/03/2021 Β5 (Β Τάξη) από 8/3 έως και 19/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 12/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 5/3 έως και 12/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 17/03/2021 Β ΕΝΙΣΧ (Β Τάξη), Β-ΑΓΓ (Β Τάξη), ΒΓ-Π (Β Τάξη) από 5/3 έως και 17/3
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 18/03/2021 Α΄ (Α Τάξη), Α΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ1Α (Α Τάξη), Τ.Ε.Β΄ (Β Τάξη), Γ΄ (Γ Τάξη), Γ΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Γ΄ (Γ Τάξη), Ζ1Γ (Γ Τάξη), ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε.ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε.Δ΄ (Δ Τάξη) από 5/3 έως και 18/3
1ο  ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 18/03/2021
6ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 17/03/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 18/03/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΠΕΛΛΑΣ 19/03/2021 Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Γ-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 5/3 έως και 19/3
2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΝΝΙΑΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ 18/03/2021 Α1 (Α Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 5/3 έως και 18/3
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18/03/2021 Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη) από 5/3 έως και 18/3
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 17/03/2021 Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 5/3 έως και 17/3
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 18/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 16/03/2021 Β2 (Β Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη) από 5/3 έως και 16/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 18/03/2021 Α2 (Α Τάξη), Α2 _ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 5/3 έως και 18/3
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑ 17/03/2021 ΤΜΗΜΑ 3 (Δ Τάξη) από 4/3 έως και 17/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ 17/03/2021 Γ5 (Γ Τάξη), ΕΝΤΓ (Γ Τάξη) από 4/3 έως και 17/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15/03/2021 Δ1 (Δ Τάξη) από 4/3 έως και 15/3
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 17/03/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 4/3 έως και 17/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 17/03/2021
32ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 15/03/2021 Ε2 (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 4/3 έως και 15/3
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 15/03/2021 Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 4/3 έως και 15/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 18/03/2021 Γ1 (Γ Τάξη) από 4/3 έως και 18/3
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 18/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ 14/03/2021 Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 4/3 έως και 14/3
Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ Δ (Δ Τάξη) από 8/3 έως και 14/3
Ε1-Ε2  ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 4/3 έως και 13/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17/03/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1_ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α1_ΓΕΡΜ (Α Τάξη), Α1_ΕΝΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α3 (Α Τάξη), Α3_ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α3_ΓΕΡΜ (Α Τάξη) από 4/3 έως και 17/3
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΖΙΧΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 17/03/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1_ΑΓΓΛ_ΑΡΧ (Α Τάξη), Α1_ΓΑΛΛ (Α Τάξη) από 4/3 έως και 17/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙ 17/03/2021 Ε ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 4/3 έως και 17/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΡΕ 17/03/2021
1ο Γυμνάσιο Ελ. Βενιζέλου 17/03/2021
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15/03/2021 ΕΝΤΑΞΗΣ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/3 έως και 15/3
3/Θ ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ "ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ ΦΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΣΜΟΥ" 16/03/2021
ΕΕΕΕΚ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΕΕΕΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 16/03/2021
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ 16/03/2021
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ ΦΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΣΜΟΥ 16/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ 16/03/2021
ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΙΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 16/03/2021
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΗΛΕΙΑΣ 18/03/2021 A2 (Α Τάξη) από 5/3 έως και 18/3
A3 (Α Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 17/03/2021 Α΄ (Α Τάξη), Α1 (Α Τάξη), Ενισχυτική Δίδ. Γλώσσα Α' (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη) από 5/3 έως και 17/3
Ε (Ε Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Ενισχυτική Δίδ. Γλώσσα ΣΤ' (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 3/3 έως και 15/3
18ο  ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 16/03/2021 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 16/03/2021 Α3 (Α Τάξη), Γ3 (Γ Τάξη), Α3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Α Τάξη), Α3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Α Τάξη), Γ3 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ3 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη), Α3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
7ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 16/03/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 Τ.Ε. (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΤΕΙΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16/03/2021 Ε1 (Ε Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ 16/03/2021 ΖΕΠ 1α (Α Τάξη), ΖΕΠ2α (Α Τάξη), ΖΕΠ1β (Β Τάξη), ΖΕΠ2β (Β Τάξη), ΖΕΠ1γ (Γ Τάξη), ΖΕΠ2γ (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 16/03/2021 Β1 (Β Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 16/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 16/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη), ΑΓΓ_Γ2 (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Τ.Ε._Γ2 (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 16/3
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ 17/03/2021 Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη) από 5/3 έως και 17/3
ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 3/3 έως και 12/3
9ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ 16/03/2021
Ε.Ε.Ε.ΕΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 17/03/2021
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΛΑΔΙΑΝΩΝ - ΤΡΙΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΠΛΑΔΙΑΝΩΝ 16/03/2021
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 14/03/2021 Α1 (Α Τάξη), Α1 ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α1 ΓΕΡΜ (Α Τάξη) από 3/3 έως και 14/3
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 14/03/2021 Γ5 (Γ Τάξη), Γ5- ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕΣΟΙ (Γ Τάξη), Γ5 ΓΑΛΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 14/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 14/03/2021 Α2 (Α Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 3/3 έως και 14/3
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΗΒΑΣ 12/03/2021
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΕΙΟ 15/03/2021 Γ5 (Γ Τάξη), Γ5-ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ5-ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γ Τάξη) από 2/3 έως και 15/3
1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ζ.Π.Α. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΕΝΤΑΓΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ) 15/03/2021 ΣΤ ΓΠ (ΣΤ Τάξη) από 2/3 έως και 15/3
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 21/03/2021 Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη) από 8/3 έως και 21/3
ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ3 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 2/3 έως και 15/3
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ "ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ" 12/03/2021 Α3 (Α Τάξη) από 2/3 έως και 12/3
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 12/03/2021 ΤΕ1 Τάξη Α (Α Τάξη), Α Τάξη Ε1 (Ε Τάξη), Β Αγγλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γ Γαλλικά Ε1 (Ε Τάξη), Γ Γερμανικά Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 2/3 έως και 12/3
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΕΑΣ" 15/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 2/3 έως και 15/3
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΕΛΠΩ ΜΕΡΛΙΕ 15/03/2021 Γ1γ (Γ Τάξη) από 2/3 έως και 15/3
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ 16/03/2021 Γ ΕΝΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη), Γ1  ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Δ ΕΝΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Δ2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ε2 (Ε Τάξη), Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΣΤ ΕΝΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 2/3 έως και 16/3
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" 16/03/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 2/3 έως και 16/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 16/03/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), Β ΤΑΞΗ (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β1 (Β Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ-Β (Β Τάξη) από 2/3 έως και 16/3
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 15/03/2021 A2 (Α Τάξη) από 2/3 έως και 15/3
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 15/03/2021 Α4 (Α Τάξη) από 2/3 έως και 15/3
15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ 15/03/2021
ΕΕΕΕΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16/03/2021 ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΩΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΙΚ (ΣΤ Τάξη) από 2/3 έως και 16/3
2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 15/03/2021
ΕΕΕΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 14/03/2021
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14/03/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 14/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 14/3
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ 10/03/2021 Α1 (Α Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β3 (Β Τάξη) από 1/3 έως και 10/3
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 15/03/2021 Β3 (Β Τάξη) από 3/3 έως και 15/3
Γ1 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 10/3
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΘΑΚΗΣ 14/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 14/3
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Β ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟ 14/03/2021 Ε2 (Ε Τάξη) από 1/3 έως και 14/3
5ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13/03/2021 Β2 (Β Τάξη) από 1/3 έως και 13/3
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΙΩΝ ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ 11/03/2021 Β1 (Β Τάξη) από 1/3 έως και 11/3
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΛΟΥΝΤΑΣ 13/03/2021 ΟΛΟΗΜΕΡΟ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ 1 ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/3 έως και 13/3
8ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ 10/03/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 12/03/2021
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 10/03/2021 Ολοήμερο (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Υποχρεωτικό 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/3 έως και 10/3
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 14/03/2021
2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ" 15/03/2021 ΑΓΓΛΙΚΑ Δ3 (Δ Τάξη), Δ3 (Δ Τάξη), Ενισχυτική Δ3 (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ενισχυτική Στ2 (ΣΤ Τάξη), Ενισχυτική Στ2 - Τμήμα 2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη) από 1/3 έως και 15/3
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη), Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), ΕΝ. ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ Γ2 (Γ Τάξη), ΟΛΌΗΜΕΡΟ Γ (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 12/3
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12/03/2021
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12/03/2021
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΝΟΥ 12/03/2021 Γ2 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 12/3
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 14/03/2021
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ 14/03/2021 Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (ΣΤ Τάξη) από 1/3 έως και 14/3
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 14/03/2021 ΑγγλικάΣτ (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Στ (ΣΤ Τάξη), ΕΚΤΗ (ΣΤ Τάξη) από 1/3 έως και 14/3
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10/03/2021
Ιδιωτικό Δημοτικό Σχολείο - ΚΤΙΡΙΑΚΗ ΒΒ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Ε. 12/03/2021 Α2 (Α Τάξη) από 1/3 έως και 12/3
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 12/03/2021 Α1 (Α Τάξη), Γ2 (Γ Τάξη) από 1/3 έως και 12/3
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΪΔΟΧΩΡΙΟΥ 10/03/2021
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ 10/03/2021 Πρωινό 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 1/3 έως και 10/3

Συντάκτης

Faretra.info
Faretra.info 36354 posts

Σύνταξη, επεξεργασία ύλης & ανάρτηση ειδήσεων

Ειδήσεις με Διάρκεια