![](https://faretra.info/wp-content/uploads/2024/05/4-10.jpg)
Συναυλία κιθάρας από μαθητές του Δημοτικού Ωδείου Βέροιας της τάξης του Χρήστου Σαρκατζή, θα πραγματοποιηθεί στην Αντωνιάδειο Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών Δήμου Βέροιας.
Η συναυλία θα δοθεί την Δευτέρα 20 Μαΐου, στις 8.00 μ.μ., με ελεύθερη είσοδο.
![](https://faretra.info/wp-content/uploads/2024/05/4-10.jpg)
Συναυλία κιθάρας από μαθητές του Δημοτικού Ωδείου Βέροιας της τάξης του Χρήστου Σαρκατζή, θα πραγματοποιηθεί στην Αντωνιάδειο Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών Δήμου Βέροιας.
Η συναυλία θα δοθεί την Δευτέρα 20 Μαΐου, στις 8.00 μ.μ., με ελεύθερη είσοδο.