Τα ψηφοδέλτια της "Λαϊκής Συσπείρωσης" στην Π.Ε. Ημαθίας και στους Δήμους Βέροιας, Νάουσας, Αλεξάνδρειας 

 ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι  στην Π.Ε. Ημαθίας

  1. Δόμανος Ευάγγελος, συνταξιούχος ΟΤΑ.

  1. Καρτσιούνης Γεώργιος, γιατρός, δημοτικός σύμβουλος Νάουσας.

  1. Μπομπόλης Νικόλαος, συνταξιούχος ΟΑΕΕ.

  1. Μπόσκου Αικατερίνη, εκπαιδευτικός, με ιδιαίτερα σημαντική δράση στον χώρο του Πολιτισμού.

  1. Παπαδοπούλου Μαίρη, λογίστρια, αντιπρόεδρος στην Ένωση Φοροτεχνικών Λογιστών Ημαθίας.

  1. Σοφρόνωφ Ιωάννα, συνταξιούχος δασκάλα, μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Πολιτικών Συνταξιούχων Ν. Ημαθίας.

  1. Τσεχελίδης Ιωάννης, εκπαιδευτικός, μέλος Δ.Σ. Νομαρχιακού Τμήματος ΑΔΕΔΥ Ν. Ημαθίας.

  1. Τσιουλάκος Τάκης, Αγρότης, Πρόεδρος Αγροτικού Συλλόγου Νάουσας «Μαρίνος Αντύπας».

Για την κεντρική προεκλογική συγκέντρωση του ΚΚΕ και της Λαϊκής Συσπείρωσης στη Βέροια μπορείτε να διαβάσετε ΕΔΩ

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στον Δήμο Βέροιας με τον συνδυασμό της «Λαϊκής Συσπείρωσης» και υποψήφιο Δήμαρχο Βέροιας τον Γιώργο Μελιόπουλο είναι:

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΕΡΟΙΑΣ στον ΔΗΜΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στον Δήμο Βέροιας  είναι:

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ, Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου:

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΜΠΕΝΑΤΟΥ - ΚΑΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΣΙΛΙΓΚΟΥΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΘΩΜΑ
  4. ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΣΙΟΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

    Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας:

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του ΔΙΟΓΕΝΗ

 

     Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας:

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΑΣΙΚΙΔΟΥ - ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  8. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΑΒΒΑ
  9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ - ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
  10. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΝΙΚΗ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ
  11. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  12. ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΚΟΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
  16. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΛΙΜΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  18. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΜΟΥΣΤΑΚΑ - ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ
  20. ΜΠΙΒΟΛΤΣΗ ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  22. ΟΥΖΟΝΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
  24. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
  26. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  27. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ
  28. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  29. ΤΣΑΝΑΞΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  30. ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  31. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  32. ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  33. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  35. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  36. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΕΡΟΚΛΗ
  37. ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ - ΑΣΕΛΑ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

    Εκλογική Περιφέρεια Δοβρά:

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΓΚΑΠΡΑΝΗ - ΘΡΗΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  3. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

 

   Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος:

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

  ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΕΡΟΙΑΣ

   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ
  3. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  5. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΤΖΟΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΥΡΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  6. ΣΙΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΑΪΠΛΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Κατάθεση ψηφοδελτίου «Λαϊκής Συσπείρωσης» στον Δήμο Νάουσας

Το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης Νάουσας» κατέθεσε ο επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιος Δήμαρχος Νάουσας Θωμάς Τσουκαλάς.

Στο ψηφοδέλτιο του συνδυασμού συμμετέχουν 83 δημοτικοί και κοινοτικοί υποψήφιοι σύμβουλοι.

Το ψηφοδέλτιο απαρτίζεται από εργαζόμενους, αυτοαπασχολούμενους, επιστήμονες και φοιτητές της πόλης, που κοινό χαρακτηριστικό έχουν την μαχητική στάση για την υπεράσπιση των λαϊκών συμφερόντων, την προσφορά στους καθημερινούς αγώνες για τα τοπικά και όχι μόνο προβλήματα, τη συνεπή στάση ενάντια σε ΝΑΤΟ και ΕΕ. Αγωνιστές που ήταν και παραμένουν στην πρώτη γραμμή των αγώνων του λαού.

Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμίων:

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

1.    ΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2.    ΓΡΥΠΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.    ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.    ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ
5.    ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6.    ΜΑΛΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7.    ΜΙΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

8.    ΠΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.    ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΡΙΜΠΑΠΩΦ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

12. ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΕΣΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ειρηνούπολης:

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

1.    ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.    ΚΑΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.    ΚΟΥΛΕΕΒΑ ΝΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4.    ΣΙΓΓΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5.    ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6.    ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Νάουσας:

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

1.    ΑΔΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2.    ΒΑΡΔΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.    ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4.    ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5.    ΖΟΠΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΚΑΚΟΥ ΦΙΛΙΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7.    ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8.    ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.    ΚΟΤΣΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

10. ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

11. ΚΥΡΚΑΣ ΚΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΛΑΚΗΝΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΜΑΚΡΗ ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
15. ΜΠΙΝΟΥ ΚΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16. ΜΠΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
19. ΡΟΔΟΒΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
21. ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
22. ΣΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
23. ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
24. ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25. ΣΤΟΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26. ΤΟΥΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
27. ΤΡΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΤΣΕΧΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΤΣΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
30. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
31. ΧΟΝΔΡΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ

 

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Επισκοπής Νάουσας

1.    ΔΗΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
3.    ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
4.    ΠΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.    ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Μονοσπίτων

1.    ΚΟΤΡΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.    ΛΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
3.    ΝΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.    ΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5.    ΧΑΤΖΗΤΡΑΨΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Νάουσας

1.    ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΤΟΥΦΑ ΘΩΜΑΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2.    ΒΑΛΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.    ΓΟΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΠΑΠΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.    ΖΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5.    ΖΙΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
6.    ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7.    ΛΕΦΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8.    ΝΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΠΑΠΙΔΑΚΗ ΠΑΡΕΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

12. ΠΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΣΤΟΥΜΠΙΑΡΗ ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

16. ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΚΟΡΚΥΡΑ  ΑΘΗΝΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

17. ΦΟΥΝΤΑΛΗ ΕΥΦΡΑΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Ροδοχωρίου

1.    ΑΜΟΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.    ΚΟΤΖΑΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3.    ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4.    ΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.    ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΚΟΧΩΡΙΟΥ

  1. Τούφας Γεώργιος του Αντωνίου

Ψηφοδέλτιο «Λαϊκής Συσπείρωσης» Δήμου Αλεξάνδρειας

«Εμείς, ο συνδυασμός της «Λαϊκής Συσπείρωσης», δεν ασπαζόμαστε τη λανθασμένη άποψη ότι οι δημοτικές εκλογές δεν έχουν πολιτικό χαρακτήρα. Η ζωή μας έχει αποδείξει και συνεχίζει να μας αποδεικνύει το αντίθετο. Περιφέρειες και δήμοι έχουν στην αρμοδιότητά τους υπηρεσίες κρίσιμες για τη ζωή των εργαζομένων και του λαού και είμαστε σίγουροι ότι όλοι αυτοί οι επίδοξοι δήθεν «ανεξάρτητοι», κατά τα άλλα, διεκδικητές του δήμου Αλεξάνδρειας, στην πράξη θα κάνουν ό,τι και οι προηγούμενοι, θα εφαρμόσουν κατά γράμμα τις ίδιες πολιτικές.»  Ηλίας Ιακωβίδης

 

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

 Ιακωβίδης Ηλίας

Υποψήφιος Δήμαρχος Αλεξάνδρειας 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

  1. Αλεξοπούλου Ολυμπία
  2. Γαλατσίδας Χρήστος
  3. Γέπου Στέλλα
  4. Γερόπουλος Διονύσιος
  5. Γεροπούλου Ευαγγελία
  6. Δεληγιάννη Αναστασία
  7. Ζωγράφου Όλγα
  8. Ιακωβίδης Ιωάννης
  9. Ιωαννίδης Γεώργιος

 

  1. Καλογριά Στεφανία

 

  1. Καραμπάση Βασιλική

 

  1. Καρατέγου Φρειδερίκη

 

  1. Κολιούκος Δημήτριος

 

  1. Κολιούκος Νικόλαος

 

  1. Κολτσίδα Ελένη

 

  1. Κούγκας Αριστοτέλης

 

  1. Κουτσαντά Ισαβέλα

 

  1. Κοτζαμπασόπουλος Σωτήριος

 

  1. Κυριμκυρίδης Χρήστος

 

  1. Κυροπούλου Αμυγδαλιά

 

  1. Μαλαθρά Γεωργία

 

  1. Μαρτασίδης Αλέξανδρος

 

  1. Μελιτζανάς Δημήτριος

 

  1. Μερτζανίδης Βασίλειος

 

  1. Μερτζανίδης Χαράλαμπος

 

  1. Μπέλλος Χρήστος

 

  1. Μπενίσκος Γρηγόριος

 

  1. Μπομπόλης Δημήτριος                                   

 

  1. Μπουκουβάλας Αντώνιος

 

  1. Μωυσίδου Χαρίκλεια

 

  1. Παπαγιαννόπουλος Πρόδρομος

 

  1. Πατρονόπουλος Διονύσιος

 

  1. Παύλου Ανθή

 

  1. Πετρίδης Ιωάννης

 

  1. Ρηγόπουλος Εμμανουήλ

 

  1. Σισμανίδου Ευτυχία

 

  1. Στυλίδου Λαμπρινή

 

  1. Τατσούδη Θεοδώρα

 

  1. Τσαρούχας Δημήτριος

 

  1. Τσαρούχας Νικόλαος

 

  1. Τσόγιας Χρήστος

 

  1. Τσολάκης Νικόλαος

 

  1. Τσολάκης Παναγιώτης

Συντάκτης

Faretra.info
Faretra.info 24256 posts

Σύνταξη, επεξεργασία ύλης & ανάρτηση ειδήσεων

0 Comments

Δεν υπάρχουν σχόλια!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

Ειδήσεις με Διάρκεια