Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι Περιφερειάρχες και Περιφερειακοί Σύμβουλοι Π.Ε. Ημαθίας για την Κ. Μακεδονία

Την 26η Μαΐου 2019 ημέρα Κυριακή και από ώρα 07.00 έως ώρα 19.00 :

Θα διεξαχθεί στα εκλογικά τμήματα του Δήμου Βέροιας η ψηφοφορία για την εκλογή Περιφερειάρχη και Περιφερειακών Συμβούλων της Περιφέρειας Κεντρικής  Μακεδονίας, Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας,

από τον πίνακα υποψηφίων όπως αυτοί ανακηρύχθηκαν με τις πιο πάνω αποφάσεις του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης και θεωρήθηκαν με την ανωτέρω απόφαση του Περιφερειάρχη Κεντρικής Μακεδονίας, από τους κατωτέρω συνδυασμούς :

08 ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 2019mm

 Α. «Ανυπότακτη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ» :

 

Υποψήφια Περιφερειάρχης :

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΑΝΕΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΔΡΕΑΔOY ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7 ΧΑΝΤΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

Β. «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΜΕ ΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΑΛΔΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
2 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
3 ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΙΜΩΝ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6 ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗ - ΓΚΑΣΝΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
7 ΤΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

 

Γ. «ΑΝΤΑΡΣΙΑ στην Κεντρική Μακεδονία ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ-ΚΟΚΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΔΕΜΕΝΑΓΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΑΔΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ
4 ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5 ΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Δ. «Βάνης Εγγύηση για την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας Αδέσμευτος   Συνδυασμός»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΓΚΟΥΡΑΪ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΚΕΣΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Ε. «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΣΤ. «ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΑΝΒΑΡ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
5 ΣΑΡΑΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6 ΣΠΥΡΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΕΟΚΛΗ
7 ΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 

Ζ. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΔΟΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΜΠΟΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΗΛΙΑ
6 ΣΟΦΡΟΝΩΦ – ΤΑΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
7 ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8 ΤΣΙΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Η. «ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ - ΠΡΑΣΙΝΗ ΛΥΣΗ»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΤΖΟΓΚΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ  του ΒΑΣΚΕ
4 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΧΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Θ. «Πράξεις #ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΑΖΕΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΦΙΛΗΜΩΝΟΣ
7 ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

 

Ι. «ΠΡΩΤΗ ΔΥΝΑΜΗ για τη Μακεδονία»

 

Υποψήφιος Περιφερειάρχης :

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ            ΓΑΒΡΙΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Ημαθίας :

1 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
2 ΑΤΣΑΡΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΚΑΡΑΣΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΗΛΙΑ

Η παρούσα  να τοιχοκολληθεί στα Καταστήματα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη όλων των Διαμερισμάτων του Δήμου Βέροιας και των Συνοικισμών και να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου Βέροιας μέχρι την  22α Μαΐου 2019.

 

Ε.Δ. Ο  Δήμαρχος
1.     Αρχείο Επ/τέο  
2.     Α, Α/2α,  
3.     Δήμαρχο Κωνσταντίνος Βοργιαζίδης

 

Συντάκτης

Faretra.info
Faretra.info 26212 posts

Σύνταξη, επεξεργασία ύλης & ανάρτηση ειδήσεων

0 Comments

Δεν υπάρχουν σχόλια!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

Ειδήσεις με Διάρκεια