Βέροια
Κυκλοφόρησε το ημερολόγιο 2024 της Ευξείνου Λέσχης Βέροιας
![](https://faretra.info/wp-content/uploads/2023/12/ΠΠ-1.jpg)
Κυκλοφόρησε το πολυσέλιδο, καλαίσθητο και συλλεκτικό ημερολόγιο τοίχου της Ευξείνου Λέσχης Βέροιας για το έτος 2024, που είναι αφιερωμένο στον Τραντέλλενα Παναγιώτη (Πανούλη) Μουρατίδη.
Η διάθεση του μοναδικού και ιδιαίτερου αυτού ημερολογίου θα γίνεται από τον πρόεδρο στο τηλ: 6973556255 και από τον Α΄ αντιπρόεδρο στο τηλ: 6983503676.
Με τιμή
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος Η Γ. Γραμματέας
Καπουρτίδης Χαράλαμπος Τογκουσίδου Ευαγγελία