Εκλογές ΕΣΗΕΜ-Θ, 29 με 30 Νοεμβρίου: Συνδυασμοί / Υποψήφιοι

---

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακηρύσσει υποψηφίους για τις εκλογές της 29ης και 30ής Νοεμβρίου 2021, οι οποίες θα διεξαχθούν στα γραφεία της Ένωσης Συντακτών Μακεδονίας-Θράκης (Στρ. Καλλάρη 5), από τις 10 πμ έως τις 5 μμ, τους εξής:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

Α. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟΣ ΤΥΠΟΣ»

Αβραμίδης Χρήστος του Ευσταθίου
Γκίρμπας Ιωάννης του Πέτρου
Γρηγοριάδης Παναγιώτης (Πάνος) του Κωνσταντίνου
Κάσαρης Παναγιώτης του Νικολάου
Μακρής Δημήτριος του Νικολάου
Μεϊντάνη Μαρίνα του Γεωργίου
Μπάντιος Ιάσων του Νικολάου
Μπίκας Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Σπυρίδωνα
Πάγκαλος Βασίλειος του Αθανασίου
Παπαδράγκα Ευαγγελία του Δημητρίου
Πουλημένη Σταυρούλα του Κωνσταντίνου
Σπυριδωνίδης Ευάγγελος του Γεωργίου
Τσακίρης Παναγιώτης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
Τσαπανίδου Ευαγγελία του Γεωργίου
Τσιχλάκης Δημήτριος του Αντωνίου
Τσολακίδης Γεώργιος του Ηλία
Φωτόπουλος Νικόλαος του Παύλου

 

Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

Ανανιάδου Άννα του Χρήστου
Βασβατέκη Καλλιρρόη του Δημητρίου
Γραβαλά Ευδοξία του Σωκράτη
Μαβίδης Πέσιτς Δημήτριος του Παναγιώτη
Χαραλαμπίδης Παναγιώτης του Χρήστου

 

Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ – ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

Αμαραντίδου Δέσποινα του Παναγιώτη
Αναστασιάδης Βασίλειος του Αποστόλου
Βοϊτσίδης Ιωάννης του Αναστασίου
Γιακουμίδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Γιαννίκη Αικατερίνη του Παναγιώτη
Γουσίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Δαμιανός Δάμων του Γεωργίου
Καραμητρούσης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
Καρράς Νικόλαος του Χρήστου
Κομνηνός Ιωάννης του Ρήγα
Κοντογιαννίδης Ρωμανός του Τριαντάφυλλου
Μαργαριτίδου Στυλιανή του Σωτηρίου
Μοσχούλας Άγγελος του Χρήστου
Ορφανίδου Όλγα του Γεωργίου
Πλήκα Μαρία (Μαρούλα) του Αναστασίου
Σπιτσέρης Νικόλαος του Δημητρίου
Τσαρούχα Ειρήνη του Νικολάου
Τσότσου Βασιλική του Αλεξάνδρου
Φακαλής Τιμολέων του Γεωργίου
Φιλαργυρόπουλος Φώτιος του Γεωργίου
Χαλεπλίδου Χριστίνα του Ιωάννη

 

Δ. Συνδυασμός «ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ»

Ηλιού Θεολόγος του Γεωργίου
Κουσιοπούλου Ευανθία του Νικολάου
Λαζόπουλος Δημήτριος του Περικλή
Σοβιτσλή Φανή του Χρήστου
Σταματόπουλος Αθανάσιος του Δημητρίου
Χατζηγεωργίου Αλεξάνδρα του Γεωργίου
Χριστοφορίδου Σοφία του Κωνσταντίνου

 

Ε. Συνδυασμός «ΕπανΕΝΩΣΗ»

Κατσικογιώργος Χρήστος του Λεωνίδα
Κεχαγιά Δήμητρα του Αντωνίου
Μυλωνάς Αθανάσιος του Ιωάννη
Πεκλάρης Βασίλειος του Αντωνίου
Σακισλόγλου Ιάκωβος του Ευστρατίου
Στεφανοπούλου Φωτεινή του Δημητρίου
Συρμάτσης Δημήτριος του Σκαρλάτου

 

ΣΤ. Συνδυασμός «ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ»

Βασβάνη Λεμονιά του Γεωργίου
Γιούμπασης Αθανάσιος του Χρήστου
Δαδαλιάρας Ευγένιος του Κωνσταντίνου
Θεοδοσίου Ειρήνη του Χρήστου
Ιωαννίδου Λεμονιά του Αιμιλίου
Κανελλάκης Δημήτριος του Βασιλείου
Κατσιάνης Γεώργιος του Νικολάου
Κοντογουλίδης Βασίλειος του Ηλία
Κυριακού Χρυσούλα του Δημητρίου
Λεπίδου Ραλλιώ του Χρήστου
Μαρτίδου Μελαχροινή του Αναστασίου
Μίντζας Στέφανος του Δημητρίου
Μόσχοβος Νικόλαος του Ιωάννη
Μπλαχοσαβένης (Βένης) Γεώργιος του Δημητρίου
Παπαδανιήλ Δανιήλ του Γεωργίου
Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου
Σαλαμές Αλέξανδρος-Δημήτριος του Γεωργίου
Σάμου Χρυσή του Κωνσταντίνου
Σιώμος Θωμάς του Θάνου
Τουτσίδης Κωνσταντίνος του Ηλία
Τσαλικίδης Χρήστος του Σπύρου
Τσιλιγγερίδου Κυριακή του Μιλτιάδη
Χατζηεμμανουήλ Μαρία-Μάρνη του Δημητρίου
Χατζηπαντελής Θεόδωρος του Συναχέρη

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Α. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ – ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

Μουτσάκης Χρήστος του Νικολάου
Μπαχτσεβάνη Αθανασία του Ιωάννη
Ρεπανάς Αντώνιος του Σταύρου

 

Β. Συνδυασμός «EΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ»

Σαπρανίδης Αιμίλιος του Ιωάννη
Τσουτσούμης Ευρυβιάδης (Εύρης) του Παντελεήμονα

 

Γ. Συνδυασμός «ΕπανΕΝΩΣΗ»

1. Γουλής Κωνσταντίνος του Χριστόφορου

 

Δ. Συνδυασμός «ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ»

Αθανασόπουλος Δημήτριος του Ηλία
Διαμαντίδης Δημήτριος του Νικολάου
Μαρτίδου Αλεξάνδρα του Ιωάννη

 

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ (ΠΣΚΕ)

Αναγνωστίδου Μαρία του Ιωάννη
Βήττας Χρήστος του Δημητρίου
Καραούλη Μαρία του Γεωργίου
Κουτσαμπάρης Φώτιος του Δημητρίου
Πιπερίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Σπηλιώτη Αφροδίτη του Κωνσταντίνου
Στολάκης Ευάγγελος του Σπυρίδωνα
Τσαμπάζη Ευθυμία του Δημητρίου

ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ

ΣΕ Β΄ ΒΑΘΜΟ (ΣΔΚΕ)

Ασλανίδης Νικόλαος του Γεωργίου
Δημαράς Νικόλαος του Θεοδώρου
Θεολογίδης Σωτήριος του Κλεάρχου
Κολοκοτρώνης Άγγελος του Χρήστου
Λαδιανός Νικόλαος του Μιχαήλ
Μαυραγάνης Ξενοφών του Ευστρατίου
Νεράντζης Παύλος του Παναγιώτη
Οικονόμου Νικόλαος του Γεωργίου
Παπαφωτίου Αριάδνη του Βασιλείου
Τανανάκης Πέτρος του Γεωργίου
Χαλβατσιώτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ

Βασβάνη Λεμονιά του Γεωργίου
Γιακουμίδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Γουσίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Καριζώνη Αικατερίνη του Ιωάννη
Κεχαγιά Δήμητρα του Αντωνίου
Μισιρλή Σταυρούλα Χριστίνα του Αγαθάγγελου
Μπέκα Βασιλική του Χρυσοστόμου
Παπαδανιήλ Δανιήλ του Γεωργίου
Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου
Σιώμος Θωμάς του Θάνου
Σταματόπουλος Αθανάσιος του Δημητρίου
Τριανταφύλλου Αλέξανδρος του Αστερίου
Χατζηεμμανουήλ Μαρία-Μάρνη του Δημητρίου

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΕΣΥ

 

Α. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟΣ ΤΥΠΟΣ»

Αβραμίδης Χρήστος του Ευσταθίου
Γκίρμπας Ιωάννης του Πέτρου
Γρηγοριάδης Παναγιώτης (Πάνος) του Κωνσταντίνου
Κάσαρης Παναγιώτης του Νικολάου
Μακρής Δημήτριος του Νικολάου
Μεϊντάνη Μαρίνα του Γεωργίου
Μπάντιος Ιάσων του Νικολάου
Μπίκας Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Σπυρίδωνα
Πάγκαλος Βασίλειος του Αθανασίου
Παπαδράγκα Ευαγγελία του Δημητρίου
Πουλημένη Σταυρούλα του Κωνσταντίνου
Σπυριδωνίδης Ευάγγελος του Γεωργίου
Τσακίρης Παναγιώτης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
Τσαπανίδου Ευαγγελία του Γεωργίου
Τσιχλάκης Δημήτριος του Αντωνίου
Τσολακίδης Γεώργιος του Ηλία
Φωτόπουλος Νικόλαος του Παύλου

 

Β. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

Ανανιάδου Άννα του Χρήστου
Βασβατέκη Καλλιρρόη του Δημητρίου
Γραβαλά Ευδοξία του Σωκράτη
Μαβίδης Πέσιτς Δημήτριος του Παναγιώτη
Χαραλαμπίδης Παναγιώτης του Χρήστου

 

Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ – ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

Αμαραντίδου Δέσποινα του Παναγιώτη
Αναστασιάδης Βασίλειος του Αποστόλου
Βήττας Χρήστος του Δημητρίου
Βοϊτσίδης Ιωάννης του Αναστασίου
Βοϊτσίδης Μόσχος του Αναστασίου
Γιακουμίδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Γιαννίκη Αικατερίνη του Παναγιώτη
Γουσίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Δαμιανός Δάμων του Γεωργίου
Καραμητρούσης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
Καραούλη Μαρία του Γεωργίου
Καριζώνη Αικατερίνη του Ιωάννη
Καρράς Νικόλαος του Χρήστου
Κομνηνός Ιωάννης του Ρήγα
Κοντογιαννίδης Ρωμανός του Τριαντάφυλλου
Μαργαριτίδου Στυλιανή του Σωτηρίου
Μισιρλή Σταυρούλα Χριστίνα του Αγαθάγγελου
Μοσχούλας Άγγελος του Χρήστου
Μουτσάκης Χρήστος του Νικολάου
Μπαχτσεβάνη Αθανασία του Ιωάννη
Μπέκα Βασιλική του Χρυσοστόμου
Νεράντζης Παύλος του Παναγιώτη
Ορφανίδου Όλγα του Γεωργίου
Πλήκα Μαρία (Μαρούλα) του Αναστασίου
Ρεπανάς Αντώνιος του Σταύρου
Σπιτσέρης Νικόλαος του Δημητρίου
Τανανάκης Πέτρος του Γεωργίου
Τσαρούχα Ειρήνη του Νικολάου
Τσότσου Βασιλική του Αλεξάνδρου
Φακαλής Τιμολέων του Γεωργίου
Φιλαργυρόπουλος Φώτιος του Γεωργίου
Φωκιανίδης Αναστάσιος (Τάσος) του Στυλιανού

 

Δ. Συνδυασμός «ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ»

Δημαράς Νικόλαος του Θεοδώρου
Ηλιού Θεολόγος του Γεωργίου
Κουσιοπούλου Ευανθία του Νικολάου
Λαζόπουλος Δημήτριος του Περικλή
Παπαφωτίου Αριάδνη του Βασιλείου
Σοβιτσλή Φανή του Χρήστου
Σταματόπουλος Αθανάσιος του Δημητρίου
Στολάκης Ευάγγελος του Σπυρίδωνα
Χατζηγεωργίου Αλεξάνδρα του Γεωργίου
Χριστοφορίδου Σοφία του Κωνσταντίνου

 

Ε. Συνδυασμός «ΕπανΕΝΩΣΗ»

Κατσικογιώργος Χρήστος του Λεωνίδα
Κεχαγιά Δήμητρα του Αντωνίου
Μυλωνάς Αθανάσιος του Ιωάννη
Πεκλάρης Βασίλειος του Αντωνίου
Σακισλόγλου Ιάκωβος του Ευστρατίου
Στεφανοπούλου Φωτεινή του Δημητρίου
Συρμάτσης Δημήτριος του Σκαρλάτου

 

ΣΤ. Συνδυασμός «ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ»

Βασβάνη Λεμονιά του Γεωργίου
Γιούμπασης Αθανάσιος του Χρήστου
Δαδαλιάρας Ευγένιος του Κωνσταντίνου
Θεοδοσίου Ειρήνη του Χρήστου
Ιωαννίδου Λεμονιά του Αιμιλίου
Κανελλάκης Δημήτριος του Βασιλείου
Κατσιάνης Γεώργιος του Νικολάου
Κοντογουλίδης Βασίλειος του Ηλία
Κυριακού Χρυσούλα του Δημητρίου
Λεπίδου Ραλλιώ του Χρήστου
Μαρτίδου Μελαχροινή του Αναστασίου
Μίντζας Στέφανος του Δημητρίου
Μόσχοβος Νικόλαος του Ιωάννη
Μπλαχοσαβένης (Βένης) Γεώργιος του Δημητρίου
Παπαδανιήλ Δανιήλ του Γεωργίου
Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου
Σαλαμές Αλέξανδρος-Δημήτριος του Γεωργίου
Σάμου Χρυσή του Κωνσταντίνου
Σιώμος Θωμάς του Θάνου
Τουτσίδης Κωνσταντίνος του Ηλία
Τσαλικίδης Χρήστος του Σπύρου
Τσιλιγγερίδου Κυριακή του Μιλτιάδη
Χατζηεμμανουήλ Μαρία-Μάρνη του Δημητρίου
Χατζηπαντελής Θεόδωρος του Συναχέρη

 

Η Εφορευτική Επιτροπή

Δήμητρα Μακρή Μιχαήλ Βέλλος Χρήστος Μπλατσιώτης

Εκλογές ΕΣΗΕΜ-Θ 29-30 Νοεμβρίου_Οι υποψήφιοι

Συντάκτης

Faretra.info
Faretra.info 40223 posts

Σύνταξη, επεξεργασία ύλης & ανάρτηση ειδήσεων

Ειδήσεις με Διάρκεια