![](https://faretra.info/wp-content/uploads/2023/07/fytokomia_flowers_of_summer_305866455.jpg)
Ο Φιλανθρωπικός μη Κερδοσκοπικός Σύλλογος Φίλων Κέντρου Μέριμνας ΑμεΑ Βέροιας ευχαριστεί θερμά τον Ι.Ν. Αγίου Αθανασίου Ράχης για τον Εκκλησιασμό ανήμερα της γιορτής της Αγίας Κυριακής. Ο πατήρ Θεόδωρος κοινώνησε τα παιδιά και το προσωπικό του Κέντρου μας. Ευχαριστούμε τον πατέρα Θεόδωρο και τους φροντιστές του Ναού για το πρωινό γεύμα που μας κέρασαν.
Η εθελόντρια Διευθύντρια Μιχαηλίδου – Δαμιανίδου Μελίνα